Administrator systemów IT

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Warszawa/Toruń

Zadania:
  • Zarządzanie i administrowanie systemami monitorowania systemów
  • Odpowiedzialność za infrastrukturę sieciową (logiczną i fizyczną)
  • Zarządzanie i administrowanie serwerami MS Windows
  • Administrowanie domenami ActiveDirectory
  • Zarządzanie i administrowanie systemami kopii zapasowych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Zarządzanie Serwerami
  • Wyznaczanie standardów konfiguracji serwerów i stacji roboczych
  • Wyznaczanie standardów sieci LAN/WAN
  • Testowanie nowych rozwiązań

Oczekujemy:
  • Min. 3 lata doświadczenia w administrowaniu serwerami Windows 2008/2012/2016.
  • Doświadczenie w administracji ActiveDirectory
  • Znajomości: WSUS, WDS, DNS, DHCP i inne
  • Administracja infrastruktury sieciowej (switche, routery, firewalle)
  • Posiadasz znajomość systemów: VEEAM, VMware, Hyper-V
  • MS SQL2012 (znajomość bardzo mile widziana)
  • Chęć poznawania nowych rozwiązań.

Oferujemy:
  • Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę, gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój osobisty.
  • Bardzo ciekawą pracę w środowisku transportu publicznego, wykorzystującym najnowsze technologie.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • System premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

Aby zaaplikować wystarczy kliknąć przycisk APLIKUJ

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva RP Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".