Główny Specjalista ds. Planowania Pracy Kierowców

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1400 osób i prowadzimy działalność w 17 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń/Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie i optymalizacja wytycznych kierowców oraz logistki autobusów,
  • Nadzór i kontrola nad czasem pracy kierowców,
  • Przygotowania statystyk i raportów dotyczących czasów pracy kierowców,
  • Proponowanie rozwiązań w celu optymalizacji procesów logistycznych na podstawie prowadzonych analiz.

Oczekujemy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w pracy w firmie transportowej w obszarze planowania bądź zarządzania pracą kierowców,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Świetnej znajomości zagadnień z zakresu czasu pracy kierowców w teorii oraz praktyce,
  • Wysokich zdolności analitycznych,
  • Udokumentowane szkolenia z zakresu czasu pracy,
  • Znajomość narzędzi wspierających planowanie zadań kierowców i logistyki autobusów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę, gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój osobisty,
  • Bardzo ciekawą pracę w środowisku transportu publicznego, wykorzystującym najnowsze technologie.

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie zgłoszenia za pomocą przyciski poniżej