Administrator Systemów IT

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1400 osób i prowadzimy działalność w 17 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Toruń

Osoba na tym stanowisku będzie realizowała czynności związane z zarządzaniem infrastrukturą IT dla systemów scentralizowanych, obsługujących użytkowników oddziałach Grupy Arriva w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie serwerami, systemem pocztowym Office 365, bazami danych, systemami wirtualizacji
  • Zarządzanie usługami DNS, DHCP, systemami archiwizacji danych
  • Instalowanie serwerów, systemów i oprogramowania na serwerach i komputerach
  • Zarządzanie i konfigurowanie urządzeń sieciowych w sieci rozległej takich jak routery, firewall, VPN
  • Zarządzanie systemem Active Directory
  • Nadawanie i modyfikowanie uprawnień do zasobów informatycznych oraz systemów
  • Realizacja wsparcia informatycznego dla oddziałów (możliwe wyjazdy do oddziałów)
  • Monitorowanie funkcjonowania elementów infrastruktury IT oraz podejmowanie czynności naprawczych
  • Udział w realizacji projektów informatycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyka lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą IT
  • Znajomość oraz umiejętność zarządzania serwerami Windows, Linux
  • Znajomość rozwiązań funkcjonujących w sieciach rozległych takich jak DNS, DHCP
  • Umiejętność zarządzania i konfiguracji urządzeń sieciowych, routery, firewall, VPN
  • Znajomość systemu Active Directory i jego funkcjonowania w sieci rozproszonej
  • Wiedza na temat systemów baz danych MS SQL, PostgreSQL, inne
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów sprzętowych i programowych

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania
  • Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz doskonalenia zawodowego
  • Realizację ciekawych zadań i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie zgłoszenia za pomocą przycisku

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)."