Audytor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Toruń oraz oddziały Spółki i Spółki Grupy Arriva w Polsce

Zadania:

  • Planowanie wewnętrznych audytów i kontroli
  • Przeprowadzanie audytów i kontroli w zakresie SMS/QMS, BHP i Środowiska
  • Sprawdzanie przestrzegania obowiązujących przepisów prawnych, procedur instrukcji
    i wymagań wewnętrznych i wymagań Grupy Arriva
  • Przygotowywanie raportów z dokonywanych audytów kontroli i zaleceń pokontrolnych
  • Nadzór nad wymaganiami środowiskowymi Spółki
  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi Grupy Arriva i DB
  • Współpraca z Działami Bezpieczeństwa oraz BHP i Środowiska
  • Prowadzenie rejestru działań korygujących i zapobiegawczych
  • Prowadzenie rejestrów kontroli i audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Opieka nad procedurą NS-07 Planowanie i realizacja kontroli wewnętrznych
  • Opieka nad procedurą NS-04 Działania korygujące i zapobiegawcze
  • Opieka nad procedurą NS-02 Audyty wewnętrzne SMS-QMS
  • Powyższe zadania realizowane będą w stosunku do Spółki macierzystej, jaki i innych spółek Grupy Arriva w Polsce

Wymagania:

  • Znajomość regulacji prawnych z zakresu bhp, ochrony środowiska,
  • Doświadczenie w branży kolejowej lub autobusowej
  • Dyspozycyjność - częste wyjazdy służbowe
  • Obsługa komputera (Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielność, komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • Dokładność, spostrzegawczość
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • Interesujące i odpowiedzialne zadania
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne szkolenia

Kandydatom oferujemy ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym.

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV i listu motymacyjnego za pomocą przycisku

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva RP Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".