Kierowca atobusu - Toruń, Chełmno

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.

poszukuje osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku kierowcy autobusu .

Oferujemy szkolenia dla osób posiadających prawo jazdy kat B (preferowana kat. C) w kierunku uzyskania niezbędnych uprawnień kierowcy autobusu, a następnie zatrudnienie w naszej firmie.

Wymagania:

  • skończone min. 24 lata
  • prawo jazdy min. kat B (preferowane posiadanie kat. C)
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • wykształcenie minimum zawodowe,

Obowiązki:

  • przejazdy na określonych trasach wg ustalonego grafiku,
  • prawidłowa odprawa pasażerów,
  • sumienne i terminowe rozliczanie się z utargów dziennych,
  • dbałość o powierzone mienie

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności,
  • uczciwości i rzetelności w wykonywaniu codziennych obowiązków pracowniczych,
  • wysokiej kultury osobistej

Kandydatom oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym,
  • pracę w komfortowych warunkach dzięki nowym autobusom
  • atrakcyjne warunki finansowe

Zapraszamy także Kobiety!

Cv prosimy składać na adres rekrutacja@arrivabus.pl z dopiskiem Toruń lub Chełmno.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).