Lean Manager/Project Manager

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Warszawa/Toruń

Zadania:
  • Zarządzanie Projektami,
  • Budowanie i wdrażanie narzędzi oraz metodologii zgodny z filozofią Lean Management,
  • Wdrażanie kultury ciągłego doskonalenia (coaching, komunikacja) zgodnie z systemem 5S,
  • Współpraca z kadrą managerską i pracownikami podczas realizacji projektów poprawy efektywności,
  • Identyfikacja problemów w procesach operacyjnych oraz organizacji pracy,
  • Przygotowania raportów w zakresie planowanych i realizowanych działań optymalizacyjnych, komunikowanie postępów i osiąganych wyników w poszczególnych projektach.

Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne),
  • Min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wiedzy z obszaru Lean Management, Zarządzania Projektami,
  • Doświadczenie w obszarze transportu mile widziane,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności prowadzenia szkoleń, coachingu,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę, gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój osobisty,
  • Bardzo ciekawą pracę w środowisku transportu publicznego, wykorzystującym najnowsze technologie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,
  • Dogodną lokalizację biura – Centrum/Śródmieście.

Aby zaaplikować kliknij przycisk "Aplikuj"

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".