Mechanik / Elektromechanik - Kętrzyn

Opis stanowiska:

  • diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych, elektromechanicznych i elektrycznych,

  • przeprowadzanie przeglądów okresowych autobusów zgodnie z wymaganiami producentów oraz wewnętrznymi procedurami przedsiębiorstwa,

  • prowadzenie dokumentacji warsztatowej związanej z naprawami autobusów oraz przeglądami okresowymi,

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne (mile widziany profil mechanik samochodowy lub elektromechanik samochodowy),

  • doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym, najlepiej przy obsłudze pojazdów użytkowych,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki oraz elektryki samochodowej, umiejętność czytania schematów elektrycznych i schematów pneumatycznych,

  • dyspozycyjność (praca zmianowa),

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa na 3 mieś. okres próbny),

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób),

  • świadczenia socjalne,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Kontakt

e-mail: rekrutacja@arrivabus.pl

Tel. +48 56 621 22 22