Elektryk samochodowy

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1400 osób i prowadzimy działalność w 17 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie usterek oraz kompleksowe dokonywanie napraw elektrycznych,
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych autobusów zgodnie z wymaganiami producentów oraz wewnętrznymi procedurami przedsiębiorstwa,
  • prowadzenie dokumentacji warsztatowej związanej z naprawami autobusów oraz przeglądami okresowymi.

Wymagania:

  • Średnie elektryczne lub elektroniczne,
  • minimum kilkuletnie doświadczenie w samodzielnej naprawie instalacji elektrycznej autobusów,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki oraz elektryki samochodowej, umiejętność czytania schematów elektrycznych i schematów pneumatycznych,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa).

Kandydatom oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny,
  • umowę o pracę.

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV na email: rekrutacja@arrivabus.pl wpisując w temat nazwę stanowiska oraz lokalizację

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".