Rekruter

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy
i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

 Rekruter

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
  • redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych od pierwszego kontaktu z kandydatem po przedstawienie oferty pracy
  • raportowanie i koordynacja procesu rekrutacji
  • prace kadrowo – administracyjne
  • aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów
  • poszukiwanie nowych kanałów pozyskiwania kandydatów

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży transportowej)
  • podstawowa wiedza na temat prawa pracy
  • sumienność i dokładność
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • umowę o pracę
  • ciekawą, dającą satysfakcję pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawe wyzwania projektowe i odpowiedzialne zadania
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • wdrożenie i przeszkolenie
  • pracę w bardzo sympatycznym zespole
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".