Samodzielny księgowy - Toruń

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 54.500 pracowników. Arriva jest częścią grupy Deutsche Bahn.

Do naszego biura w Toruniu  poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Księgowania związane z rozrachunkami z dostawcami i odbiorcami z tytułu zakupów oraz sprzedaży
  • Prowadzenie ewidencji zdarzeń gospodarczych w zakresie księgi głównej (sporządzanie poleceń księgowania)
  • Weryfikacja sald kont księgowych księgi głównej na koniec okresu rozliczeniowego
  • Przygotowywanie danych z systemu księgowego do raportowania finansowego

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze rachunkowości
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Biegła znajomość MS Excel, minimum na poziomie dobrym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i terminowość w wykonywaniu zadań
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość realizacji ciekawych zadań i rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Ciekawą szansę rozwoju zawodowego, także w strukturach grupy Deutsche Bahn

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport  Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".