Specjalista ds. Infrastruktury

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1400 osób
i prowadzimy działalność w 17 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych oraz kolejowych.

Do naszego biura w Toruniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Nadzór i utrzymanie w pełniej sprawności użytkowanych obiektów i budynków
  • Planowanie i monitorowanie przebiegu prac remontowych i budowlanych
  • Przygotowanie inwestycji pod względem procedur administracyjnych – prowadzenie procesu uzyskiwania pozwoleń na budowę, warunków zagospodarowania i zabudowy, pozwoleń środowiskowych etc.
  • Prowadzenie procedur przetargowych, analizowanie ofert i wybór dostawców prac budowlanych
  • Współpraca z projektantami i wykonawcami
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi firmami serwisowymi i usługowymi
  • Nadzór nad robotami budowlanymi
  • Nadzór nad terminowym wykonaniem obowiązujących przeglądów budowlanych i technicznych
  • Opracowywanie planów rzeczowo-finansowych remontów i konserwacji
  • Kontrolowanie, analizowanie i rozliczanie kosztów związanych z utrzymaniem obiektów, przeglądami i remontami
  • Prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji technicznej obiektów i urządzeń
  • Wskazywanie potrzeb wynikających z przeglądów w zakresie remontów i modernizacji
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących koszty utrzymania infrastruktury

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w branży budowlanej
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego
  • Znajomość rozwiązań stosowanych w budownictwie
  • Umiejętność czytania  dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia z funduszu socjalnego
  • Stabilną pracę w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Realizację ciekawych zadań i rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz doskonalenia zawodowego

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie zgłoszenia za pomocą przycisku

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".