Specjalista ds. Kadr i Płac

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Bieżąca współpraca z oddziałami w zakresie prowadzonych działań kadrowych
  • Rozliczanie listy płac
  • Przygotowania raportów/zestawień/analiz kadrowo-płacowych

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomość obsługi komputera, w tym Excela
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Min. 2 letniego doświadczenia w środowisku Kadr i Płac
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji osobistych
  • Odpowiedzialną pracę w branży transportu publicznego
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz sympatycznych ludzi na co dzień

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV na email: rekrutacja@arriva.pl wpisując w temat nazwę stanowiska oraz lokalizację.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)".