Zmiana rozkładu jazdy od 2 grudnia 2019

Szanowni Podróżni,

Informujemy, że 2 grudnia 2019 roku nastąpi zmiana rozkładu jazdy autobusów na wybranych trasach w oddziale Toruń. Dotyczy to połączeń w kierunku Brodnicy, Kowalewa Pomorskiego, Golubia-Dobrzynia i Rypina. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się ze zmianami. 

Lista zmian obowiązujących od 2 grudnia 2019 roku:

DNI ROBOCZE:

  1. Przesunięcie kursu nr 39 Kowalewo 4:40 - Toruń 5:10 na godziny: Kowalewo 4:40 - Toruń 5:20.
  2. Przesunięcie kursu nr 74 Kowalewo 6:45 – Toruń 7:30 na godziny: Kowalewo 6:40 – Toruń 7:25.
  3. Przesunięcie kursu nr 107 Golub-Dobrzyń 5:25 – Toruń 6:35 na godziny: Golub-Dobrzyń  5:15 – Toruń 6:25.
  4. Likwidacja kursu nr 35 Toruń 6:50 – Brodnica 8:15.
  5. Nowy kurs Płonne 7:05 – Golub-Dobrzyń 7:15 – Toruń 8:25.
  6. Likwidacja kursu nr 41 Toruń 8:20 – Brodnica 9:45.
  7. Przesunięcie kursu nr 67 Toruń 8:10 – Rypin 10:05 na godziny Toruń 8:25 – Rypin 10:20.
  8. Nowy kurs nr 155 Toruń 9:30 – Kowalewo 10:15.
  9. Nowy kurs nr 160 Kowalewo 10:30 – Toruń 11:15.
  10. Nowy kurs nr 49 Toruń 10:25 – Rypin 12:20.
  11. Nowy kurs nr 60 Rypin 10:45 - Toruń 12:40.
  12. Przesunięcie kursu nr 46 Rypin 12:25 – Toruń 14:15 na godziny Rypin 12:30 – Toruń 14:25.
  13. Likwidacja kursu nr 49 Toruń 6:20 – Rypin 8:10.
  14. Likwidacja kursu nr 54 Rypin 9:20 – Toruń 11:10.
  15. Przesunięcie kursu nr 293 Toruń 6:25 – Pluskowęsy 7:15 na godzinę 6:20 i skrócenie relacji do Kowalewa (przyjazd 7:05).
  16. Skrócenie kursu nr 298 Pluskowęsy 7:15 – Toruń 8:10 do relacji Kowalewo 7:10 – Toruń 7:55.
  17. Przesunięcie kursu nr 40 Brodnica 9:10 – Toruń 10:35 na godziny Brodnica 8:55 – 10:20.
  18. Likwidacja kursu nr 422 Golub-Dobrzyń 10:40 – Toruń 11:40.
  19. Likwidacja kursu nr 329 Toruń 11:00 – Golub-Dobrzyń 12:00.
  20. Nowy kurs nr 158 Toruń 12:15 – Kowalewo 13:00.
  21. Nowy kurs nr 163 Kowalewo 13:00 – Toruń 13:45.
  22. Likwidacja kursu nr 460 Brodnica 12:40 – Rypin – Toruń 15:15.
  23. Likwidacja kursu nr 225 Toruń 13:00 – Pluskowęsy 13:50.
  24. Likwidacja kursu nr 230 Pluskowęsy 14:00 – Toruń 14:50.
  25. Nowy kurs nr 225 Toruń 13:00 – Brodnica 14:30.
  26. Nowy kurs nr 230 Brodnica 14:55 – Toruń 16:25.
  27. Przesunięcie kursu nr 114 Toruń 13:45 – Golub-Dobrzyń 14:45 na  godziny Toruń 13:50 – Golub-Dobrzyń 15:00.
  28. Przesunięcie kursu nr 119 Golub-Dobrzyń 14:50 – Toruń 15:50 na godziny Golub-Dobrzyń 16:15 – Toruń 17:25.
  29. Nowy kurs nr 106 Toruń 11:20 – Golub-Dobrzyń 12:20 – Płonne 12:32.
  30. Przesunięcie kursu nr 53 Toruń 14:40 – Rypin 16:30 na godziny Toruń 14:50 – Rypin 16:40.
  31. Przesunięcie kursu nr 112 Toruń 15:20 – Golub-Dobrzyń 16:20 na godziny Toruń 15:30 – Golub-Dobrzyń 16:30.
  32. Skrócenie kursu nr 327 Toruń 15:40 – Golub-Dobrzyń 16:40 do relacji Toruń 15:40 – Kowalewo 16:25.
  33. Skrócenie kursu nr 63 Bydgoszcz 16:50 – Toruń 18:00 – Golub-Dobrzyń 19:05 – Rypin 19:45 do relacji Bydgoszcz 16:50 – Golub-Dobrzyń 19:05.
  34. Przesunięcie kursu nr 37 Toruń 17:00 – Nowe Miasto Lubawskie 19:05 na godziny Toruń 17:20 – Nowe Miasto Lubawskie 19:25.
  35. Przesunięcie kursu nr 42 Nowe Miasto Lubawskie 19:20 – Toruń 21:25 na godziny Nowe Miasto Lubawskie 19:40 – Toruń 21:40.
  36. Przesunięcie kursu nr 139 Toruń 19:40 – Golub-Dobrzyń 20:40 na godziny Toruń 19:30 – Golub-Dobrzyń 20:40.
  37. Nowy kurs nr 148 Golub-Dobrzyń 20:40 – Toruń 21:50.
  38. Nowy kurs nr 44 Toruń 21:20 – Kowalewo 22:00.
  39. Likwidacja kursu nr 50 Rypin 20:40 – Toruń 22:20.
  40. Likwidacja kursu nr 18 Bydgoszcz 21:30 – Toruń 22:40.

 

SOBOTY:

  1. Likwidacja kursu nr 35 Toruń 6:50 – Brodnica 8:15.
  2. Nowy kurs Płonne 7:05 – Golub-Dobrzyń 7:15 – Toruń 8:25.
  3. Likwidacja kursu nr 41 Toruń 8:20 – Brodnica 9:45.
  4. Przesunięcie kursu nr 67 Toruń 8:10 – Rypin 10:05 na godziny Toruń 8:25 – Rypin 10:20.
  5. Nowy kurs nr 49 Toruń 10:25 – Rypin 12:20.
  6. Nowy kurs nr 60 Rypin 10:45 - Toruń 12:40.
  7. Przesunięcie kursu nr 46 Rypin 12:15 – Toruń 14:15 na godziny Rypin 12:30 – Toruń 14:25.
  8. Likwidacja kursu nr 49 Toruń 6:20 – Rypin 8:10.
  9. Likwidacja kursu nr 54 Rypin 9:20 – Toruń 11:10.
  10. Przesunięcie kursu nr 40 Brodnica 9:10 – Toruń 10:35 na godziny Brodnica 8:55 – 10:20.
  11. Nowy kurs nr 158 Toruń 12:15 – Kowalewo 13:00.
  12. Nowy kurs nr 163 Kowalewo 13:00 – Toruń 13:45.
  13. Likwidacja kursu nr 460 Brodnica 12:40 – Rypin – Toruń 15:15.
  14. Przesunięcie kursu nr 114 Toruń 13:45 – Golub-Dobrzyń 14:45 na  godziny Toruń 13:50 – Golub-Dobrzyń 15:00.
  15. Przesunięcie kursu nr 119 Golub-Dobrzyń 14:50 – Toruń 15:50 na godziny Golub-Dobrzyń 16:15 – Toruń 17:25.
  16. Nowy kurs nr 106 Toruń 11:20 – Golub-Dobrzyń 12:20 – Płonne 12:32.
  17. Przesunięcie kursu nr 53 Toruń 14:40 – Rypin 16:30 na godziny Toruń 14:50 – Rypin 16:40.
  18. Skrócenie kursu nr 63 Bydgoszcz 16:50 – Toruń 18:00 – Golub-Dobrzyń 19:05 – Rypin 19:45 do relacji Bydgoszcz 16:50 – Golub-Dobrzyń 19:05.
  19. Przesunięcie kursu nr 37 Toruń 17:00 – Nowe Miasto Lubawskie 19:05 na godziny Toruń 17:20 – Nowe Miasto Lubawskie 19:25.
  20. Przesunięcie kursu nr 42 Nowe Miasto Lubawskie 19:20 – Toruń 21:25 na godziny Nowe Miasto Lubawskie 19:40 – Toruń 21:40.
  21. Nowy kurs nr 143 Toruń 19:30 – Golub-Dobrzyń 20:40.
  22. Nowy kurs nr 148 Golub-Dobrzyń 20:40 – Toruń 21:50.
  23. Nowy kurs nr 44 Toruń 21:20 – Kowalewo 22:00.
  24. Likwidacja kursu nr 50 Rypin 20:40 – Toruń 22:20.

 

NIEDZIELE:

  1. Likwidacja kursu nr 35 Toruń 6:50 – Brodnica 8:15.
  2. Nowy kurs Płonne 7:05 – Golub-Dobrzyń 7:15 – Toruń 8:25.
  3. Likwidacja kursu nr 49 Toruń 6:20 – Rypin 8:10.
  4. Likwidacja kursu nr 54 Rypin 9:20 – Toruń 11:10.
  5. Przesunięcie kursu nr 40 Brodnica 9:10 – Toruń 10:35 na godziny Brodnica 8:55 – 10:20.
  6. Likwidacja kursu nr 460 Brodnica 12:40 – Rypin – Toruń 15:15.
  7. Nowy kurs nr 121 Toruń 12:15 – Golub-Dobrzyń 13:20.
  8. Nowy kurs nr 126 Golub-Dobrzyń 13:20 – Toruń 14:30.
  9. Przesunięcie kursu nr 114 Toruń 13:45 – Golub-Dobrzyń 14:45 na  godziny Toruń 13:50 – Golub-Dobrzyń 15:00.
  10. Przesunięcie kursu nr 119 Golub-Dobrzyń 14:50 – Toruń 15:50 na godziny Golub-Dobrzyń 16:15 – Toruń 17:25.
  11. Nowy kurs nr 106 Toruń 11:20 – Golub-Dobrzyń 12:20 – Płonne 12:32.
  12. Likwidacja kursu nr 53 Toruń 14:40 – Rypin 16:30.
  13. Skrócenie kursu nr 63 Bydgoszcz 16:50 – Toruń 18:00 – Golub-Dobrzyń 19:05 – Rypin 19:45 do relacji Bydgoszcz 16:50 – Golub-Dobrzyń 19:05.
  14. Likwidacja kursu nr 56 Rypin 17:10 – Toruń 19:00.
  15. Przesunięcie kursu nr 37 Toruń 17:00 – Nowe Miasto Lubawskie 19:05 na godziny Toruń 17:20 – Nowe Miasto Lubawskie 19:25.
  16. Przesunięcie kursu nr 42 Nowe Miasto Lubawskie 19:20 – Toruń 21:25 na godziny Nowe Miasto Lubawskie 19:40 – Toruń 21:40.
  17. Nowy kurs nr 143 Toruń 19:30 – Golub-Dobrzyń 20:40.
  18. Nowy kurs nr 148 Golub-Dobrzyń 20:40 – Toruń 21:50.
  19. Likwidacja kursu nr 50 Rypin 20:40 – Toruń 22:20.

 

UWAGA!

Wraz ze zmianą rozkładu jazdy, wybrane kursy autobusów Arriva będą zatrzymywać się w Golubiu-Dobrzyniu na przystanku przy ul. Piłsudskiego zamiast na Dworcu Autobusowym. Dotyczy to kursów:

  • Toruń D.A. 11:20 – Golub-Dobrzyń ul. Piłsudskiego 12:20
  • Toruń D.A. 12:15 – Golub-Dobrzyń ul. Piłsudskiego 13:20
  • Toruń D.A. 13:50 – Golub-Dobrzyń ul. Piłsudskiego 15:00
  • Toruń D.A. 19:30 – Golub-Dobrzyń ul. Piłsudskiego 20:40
  • Golub-Dobrzyń ul. Piłsudskiego 05:15 – Toruń D.A. 06:25
  • Golub-Dobrzyń ul. Piłsudskiego 07:16 – Toruń D.A. 08:26
  • Golub-Dobrzyń ul. Piłsudskiego 13:20 – Toruń D.A. 14:30
  • Golub-Dobrzyń ul. Piłsudskiego 16:15 – Toruń D.A. 17:25
  • Golub-Dobrzyń ul. Piłsudskiego 20:40 – Toruń D.A. 21:50

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.