Diagnosta samochodowy

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań technicznych pojazdów,
  • obsługa programów komputerowych,
  • ​wykonywanie dodatkowych czynności polegających na sprawdzeniu oraz regulacji geometrii, ustawieniu świateł, analiza spalin,
  • wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • ​obsługa oraz okresowa kontrola prawidłowości działania urządzeń będących wyposażeniem OSKP.

Wymagania:

  • uprawnienia diagnosty – stacja okręgowa,
  • wiedza z zakresu mechaniki samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów,
  • prawo jazdy min. kat. B,
  • ​gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie wewnątrz dużej organizacji w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie wdrażające w ramach godzin pracy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole

Aby zaaplikować kliknij TUTAJ