Dyspozytor w komunikacji miejskiej - Warszawa

Dyspozytor w komunikacji miejskiej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Ścisła współpraca z komórkami służb technicznych, ruchowych zajezdni oraz służb nadzoru i koordynacji przewozów z ramienia ZTM
  • Nadzór nad prawidłową realizacją rozkładu jazdy na obsługiwanych liniach w oparciu o zatwierdzony grafik służb
  • Realizacja harmonogramu pracy kierowców i instruktorów ruchu
  • Dokonywanie bieżących czynności korygujących w celu zapewnienia sprawnej obsługi zleconej pracy przewozowej
  • Dokumentowanie zdarzeń występujących w trakcie pełnienia służby, dotyczących podległego zespołu kierowców i INR
  • Dokumentowanie zdarzeń dot. Podległego taboru (awarie, kolizje, itp.)
  • Raportowanie sytuacji bieżącej do kierownictwa bazy
  • Szczegółowe analizowanie otrzymywanych z ZTM zleceń oraz rozkładów jazdy
  • Przeprowadzanie zlecanych kontroli
  • Nadzór nad zespołem INR

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Dobrej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. D
  • Znajomości obsługi komputera  w zakresie MS Office oraz programów w środowisku Windows
  • Umiejętności praktycznego stosowania przepisów ustaw: prawo o ruchu drogowym, o czasie pracy kierowców oraz przepisów dotyczących ochrony danych osobowych
  • praktyczna znajomość topografii Warszawy
  • Umiejętności podejmowania szybkich decyzji w zakresie pełnionych obowiązków
  • Mile widziane dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w zarzadzaniu zespołem kierowców

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ, bądź bezpośrednio na adres rekrutacja@arriva.pl z dopiskiem w temacie maila: "Dyspozytor Warszawa"

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.