Elektromechanik - Warszawa

Elektromechanik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Dbałość o stan techniczny pojazdów
  • Wykonywanie przeglądów okresowych
  • Wymiana części i podzespołów po przeprowadzonej mechanicznej lub komputerowej diagnostyce defektu
  • Wykonywanie bieżących napraw w zakresie elektryki oraz elektroniki w autobusach

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziany profil elektromechanik)
  • Umiejętność obsługi komputera diagnostycznego
  • Uprawnienia SEP poniżej 1 KV
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Techniczna znajomość budowy, naprawy oraz obsługi floty autobusowej lub pojazdów ciężarowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dwuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku oraz podstawowa znajomość MS Office – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu!

Wyślij swoje CV za pomocą  przycisku

lub

bezpośrednio maila:  rekrutacja@arriva.pl

z dopiskiem w temacie: "Elektromechanik Warszawa".

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.