Fleet Manager (Kierownik ds. zarządzania flotą autobusów)

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Zarządzanie projektami związanymi z posiadaną przez Spółkę flotą autobusów,
  • Centralizacja działań mających na celu optymalizację zarządzania flotą autobusów,
  • Wsparcie dla Oddziałów eksploatujących autobusy w zakresie techniki przeglądów/napraw,
  • Nadzór nad kosztami utrzymania floty autobusów,
  • Zarządzanie projektami i inicjalizowanie działań związanych z optymalizacją utrzymania floty autobusów,
  • Zarządzanie flotą samochodów służbowych Spółki,
  • Identyfikacja problemów w procesach operacyjnych oraz organizacji pracy związanych
    z eksploatacją autobusów,
  • Przygotowywanie raportów w zakresie planowanych i realizowanych działań optymalizacyjnych, komunikowanie postępów i osiąganych wyników w poszczególnych projektach.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne),
  • Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Podstawowej wiedzy z obszaru zarządzania projektami
  • Doświadczenie w obszarze transportu mile widziane,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę, gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój osobisty,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV na email rekrutacja@arrivabus.pl wpisując w temat nazwę stanowiska.