Instruktor Nadzoru Ruchu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad przestrzeganiem realizacji rozkładu jazdy na obsługiwanych liniach
  • Podejmowanie działań korygujących w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości
  • Wprowadzanie i wykonywanie trybu SB w przypadkach zakłóceń punktualności w kursowaniu autobusów
  • Sporządzanie i terminowe przekazywanie protokołów z TSB do ZTM
  • Sprawowanie posterunków nadzoru ruchu zleconych i nadzorowanych przez ZTM
  • Likwidacja szkód komunikacyjnych pojazdów służbowych ZTM
  • Dbanie o należyte zachowanie, ubiór i gotowość do pracy kierowców
  • Utrzymywanie stałej i bieżącej łączności z dyżurnym ZTM oraz dyspozytorem ABTP

Wymagania:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Uprawnienia zawodowe WORD do kierowania ruchem
  • Dobrej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. D
  • Dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu!

Czekamy na Twoje CV pod adresem rekrutacja@arrivabus.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833).