Instruktor Nadzoru Ruchu - Warszawa

Instruktor Nadzoru Ruchu - Komunikacja miejska

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad przestrzeganiem realizacji rozkładu jazdy na obsługiwanych liniach
  • Podejmowanie działań korygujących w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości
  • Wprowadzanie i wykonywanie trybu SB w przypadkach zakłóceń punktualności w kursowaniu autobusów
  • Sporządzanie i terminowe przekazywanie protokołów z TSB do ZTM
  • Sprawowanie posterunków nadzoru ruchu zleconych i nadzorowanych przez ZTM
  • Likwidacja szkód komunikacyjnych pojazdów służbowych ZTM
  • Dbanie o należyte zachowanie, ubiór i gotowość do pracy kierowców
  • Utrzymywanie stałej i bieżącej łączności z dyżurnym ZTM oraz dyspozytorem ABTP
  • Przeprowadzanie zleconych kontroli
  • Praca w ruchu ciągłym (zmiany 8- i 12-godzinne)

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Uprawnień WORD do kierowania ruchem - Jeżeli nie posiadasz uprawnień zawodowych lub są one nieaktualne, sfinansujemy je
  • Dobrej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. D
  • Praktycznej wiedzy dot. postępowania w przypadku kolizji lub zdarzeń drogowych (dokumentacja, kontakt z policją)
  • Znajomości topografii oraz układu komunikacyjnego Warszawy
  • Znajomości zagadnień związanych z komunikacją miejską
  • Podstawowej znajomości ustawy o czasie pracy kierowców, ustawy o transporcie drogowym oraz prawa o ruchu drogowym
  • Dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bardzo mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu!

Wyślij swoje CV za pomocą  przycisku

lub

bezpośrednio maila:  rekrutacja@arriva.pl

z dopiskiem w temacie: "Instruktor Nadzoru Ruchu Warszawa"

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.