Kierownik Oddziału

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • zarządzanie autobusową działalnością operacyjną oddziału
  • nadzór nad pracą warsztatu naprawczego
  • nadzór nad infrastrukturą oddziału (autobusy, budynki, narzędzia i wyposażenie)
  • organizacja pracy w podległym Oddziale
  • dbanie o wysoki poziom i jakość realizacji zadań przewozowych
  • sporządzanie raportów, analiz dotyczących funkcjonowania Oddziału
  • optymalizacja oferty przewozowej i dostosowanie rozkładu jazdy do potrzeb przewozowych
  • pozyskiwanie klientów instytucjonalnych zainteresowanych przewozami pasażerskimi
  • przedstawianie i wdrażanie pomysłów dotyczących ograniczania kosztów i zwiększania przychodów
  • udział w przygotowaniu budżetu oraz nadzór nad jego realizacją
  • zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem powyżej 20 osób
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze: transportu, logistyki lub spedycji
  • znajomość rynku przewozowego
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespol
  • ​znajomość języka angielskiego na poziomie B1 będzie dodatkowym atutem
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie wewnątrz dużej organizacji w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenie wdrażające w ramach godzin pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV na email: rekrutacja@arriva.pl wpisując w temat nazwę stanowiska oraz lokalizację.