Lakiernik

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Lakiernik
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Naprawa blacharska i lakiernicza elementów nadwozia autobusu
  • Dobieranie lakieru zgodnie z wymaganiami kolorystyki RAL
  • Przygotowywanie pojazdu do naprawy lakierniczej

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dwuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • świadczenia socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV na email: rekrutacja@arriva.pl wpisując w temat nazwę stanowiska oraz lokalizację.