Manager ds. Kierowców

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Tczew, Elbląg

Zadania:

  • Rekrutacje kierowców autobusów
  • Jako bezpośredni przełożony nadzór nad pracą kierowców
  • Szkolenia kierowców w zakresie ekonomicznej jazdy, monitorowanie i rozliczanie zużycia paliwa przez kierowców
  • nadzór nad taborem, w szczególności w zakresie wyposażenia i czystości
  • współpraca z warsztatem w celu zabezpieczenia realizacji zadań
  • pełnienie zastępstwa kierownika oddziału podczas jego nieobecności

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min średnie
  • prawo jazdy kat B oraz D. il/ub C
  • doświadczenie w rekrutacji kierowców
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem kierowców (powyżej 30 osób)
  • sukcesy we wdrażaniu narzędzi pozwalających na utrzymanie odpowiedniego poziomu jakości realizacji zadań przez podległy zespół kierowców
  • komunikatywność i przedsiębiorczość
  • szybkość podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętności analityczne
  • znajomość obsługi komputera  w zakresie MS Office oraz programów w środowisku Windows

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie branży transportu publicznego
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji osobistych
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz sympatycznych ludzi na co dzień
  • Zadaniowy system premiowy i benefity (karta multisport, ubezpieczenie medyczne, ZFŚS)

Aby zaaplikować kliknij TUTAJ