Manager Kierowców - Warszawa

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55 000 pracowników. Arriva należy do Grupy Deutsche Bahn.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Manager Kierowców
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współpraca z Managerem Bazy i Dyspozytorami przy realizacji zadań przewozowych podległych kierowców
  • Bieżąca współpraca z Planistą i Managerem Bazy przy przygotowywaniu i wdrożeniu zmian rozkładowych
  • Nadzór nad realizacją zaplanowanych zmian przewozowych kierowców
  • Monitorowanie prawidłowości pracy podległego zespołu kierowców
  • Przygotowywanie we współpracy z Managerem Bazy dokumentacji związanej z nieprawidłowościami pracy kierowców wobec zapisów umowy ZTM i regulaminów ABTP
  • Analiza przyczyn występujących kolizji i zdarzeń w podległym zespole
  • Szkolenia kierowców

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie
  • Prawo jazdy kat D
  • Uprawnienia WORD w zakresie kierowania ruchem
  • Doświadczenie w rekrutacji kierowców
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem kierowców (powyżej 30 osób)
  • Sukcesy we wdrażaniu narzędzi pozwalających na utrzymanie odpowiedniego poziomu jakości realizacji zadań przez podległy zespół kierowców
  • Komunikatywność i przedsiębiorczość
  • Szybkość podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość obsługi komputera  w zakresie MS Office oraz programów w środowisku Windows

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (na początku umowa okres próbny),
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Świadczenia socjalne,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia).

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV na email: rekrutacja@arriva.pl wpisując w temat nazwę stanowiska.