Mistrz Stacji Obsługi (Toruń)

Mistrz Stacji Obsługi

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • zarządzanie pracą warsztatów naprawczych, bezpośredni nadzór nad podległymi pracownikami,
  • wykonywanie napraw pojazdów oraz przeprowadzanie wewnętrznych przeglądów taboru,
  • kontrola stanu technicznego taboru autobusowego będącego na stanie oddziału,
  • planowanie napraw oraz przeglądów technicznych,
  • prowadzenie ewidencji napraw pojazdów,
  • obsługa programów komputerowych, raportowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • nadzór oraz egzekwowanie przepisów BHP na terenie warsztatu,
  • prowadzenie ewidencji oraz dokumentacji technicznej środków trwałych będących wyposażeniem warsztatu, zgłaszanie maszyn i urządzeń do rejestracji i odbioru przez UDT, sporządzanie harmonogramów konserwacji urządzeń, bieżąca kontrola w tym zakresie,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (warsztaty zewnętrzne, dostawcy części zamiennych).

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, zarządzanie warsztatem naprawczym
  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem gospodarki magazynowej
  • umiejętność obsługi komputera - nastawienia na obsługę programu do zarządzania gospodarką materiałową
  • posiadanie wiedzy w zakresie mechaniki pojazdowej, w tym pojazdów ciężarowych/autobusowych
  • posiadanie podstawowej wiedzy w zakresie elektromechaniki samochodowej
  • umiejętność zarządzania pracownikami
  • doświadczenie w prowadzeniu gospodarki materiałowej
  • doświadczenie w organizacji i nadzorowaniu pracy warsztatu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Dobre warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie
  • fundusz socjalny
  • Szkolenie wdrażające w obowiązki
  • Koleżeńską atmosferę pracy w zgranym zespole

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu!

Kontakt - rekrutacja@arriva.pl