Specjalista ds. kadr i płac

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej, zgodnej z wymogami
  • sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • sporządzanie sprawozdań wymaganych prawem
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • obsługa ZFŚS
  • archiwizowanie dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kadr i płac
  • samodzielność i otwartość na informację zwrotną
  • ciągła chęć do nauki i otwartość na różnorodne zadania
  • biegła znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych
  • doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi będzie dodatkowym atutem
  • jezyk angielski na poziomie min. B1 będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość programu Veritum

Oferujemy:

  • umowa o pracę za zastępstwo – szacunkowo 2 lata
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych (przewóz osób),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia).

Kontakt: rekrutacja@arriva.pl