Specjalista ds. stacji paliw i magazynu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:­­

Miejsce pracy: Kołobrzeg

Zadania:

  • Sprzedaż paliw oraz części zamiennych,
  • Zamawianie i wydawanie części na warsztat,
  • Kontrola stanów magazynowych,
  • Prowadzenie analiz nad przepływami magazynowymi.

Oczekujemy:

  • Umiejętności sprzedażowych,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Prawo jazdy kat.B, mile widziane,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz z klientami,
  • Dobra znajomość środowiska Office, a w szczególności aplikacji Excel.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • Ambitną, rozwijającą i odpowiedzialną pracę, gwarantującą podnoszenie kompetencji oraz rozwój osobisty,
  • Bardzo ciekawą pracę w środowisku transportu publicznego, wykorzystującym najnowsze technologie.

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji proszone są o przesłanie CV na email: rekrutacja@arriva.pl wpisując w temat nazwę stanowiska oraz lokalizację.